środa, 21 stycznia 2015

Zabawki edukacyjne - Supermag

Już od jakiegoś czasu, chciałam napisać post o zabawkach edukacyjnych mojego Synka.
Widzę, jak bardzo wspierają one jego rozwój, pomagają w koncentracji, uczą cierpliwości i ćwiczą wyobraźnie przestrzenną.
Można pomyśleć, że trzy lata to za wcześnie na naukę, ale na naukę przez zabawę, to jest idealny moment.
Florian uwielbia klocki - duplo, mamy ich 2 skrzynie, może zatem budować przeróżne rzeczy. Niedawno od Milutek, dostał klocki Supermag, które również przypadły mu do gustu (Więcej o tym było TU)

Synek codziennie zaprasza Tatusia do zabawy nim klockami magnetycznymi. Są to tak małe elementy, że łatwo je zgubić, szczególnie roztrzepanemu 3latkowi.


Klocki magnetyczne: Plastwood - Supermag Classic 35

Wysokiej jakości klocki magnetyczne wyprodukowane w Europie (Włochy) zdecydowanie ładniejsze i bezpieczniejsze od popularnych produktów chińskich. Klasyczna forma zabawy opiera się na klockach składających się z kombinacji pałeczek i kulek łączonych za sprawą magnesu. 
Plastwood Klocki magnetyczne
PLASTWOOD cechuje się wysoką jakością komponentów o ciekawym wzornictwie i kolorystyce. Klocki występują w 5 podstawowych seriach: SUPERMAXI, KLIKY, PICCOLI MONDI, TRYRON I SUPERMAG. Firma produkuje znane i uznane na całym świecie zabawki magnetyczne SUPERMAG, za najwyższą jakość i oryginalność zabawek otrzymała wiele prestiżowych nagród.
Klocki magnetyczne PLASTWOOD mają szerokie zastosowanie edukacyjne i terapeutyczne. Podstawowymi elementami układanki są namagnesowane pręciki i kulki, które należy łączyć biegunami różnoimiennymi (+ z -), tworzą dowolne kształty, figury czy fantastyczne konstrukcje. Wspaniała zabawka konstrukcyjna do budowania modeli przestrzennych, pojazdów, przenoszenia fantazji w rzeczywistość, która wspomaga rozwój dziecięcej kreatywności, wyobraźni przestrzennej, percepcję kształtów geometrycznych oraz umiejętności manualne, a także kształtuje wytrwałość w wykonywaniu czynności.


Za tym, że te klocki sprawiają niesamowitą frajdę, przemawia fakt, że Florian poprosił nas o zapisanie go na zajęcia z robotyki, odbywające się w przedszkolu. Tam Panie posiadają niezliczoną ilość, tego typu oraz innych klocków.

Cena tego zestawu: 39,90 zł


Zachęcam do nauki przez zabawę. W asortymencie zabawek, są też taki, które wpływają na rozwój naszych pociech. Warto w nie zainwestować, tym bardziej, że nie są aż tak drogie.
Mam nadzieję, pokazać Wam niedługo resztę edu-zabawek Florcia.

pozdrawiam serdecznieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...