wtorek, 17 marca 2015

Duplo - Mój pierwszy domek

Lego Duplo - Mój pierwszy domek, mogliśmy przetestować dzięki TestMeToo. Jeżeli również chcecie, całkowicie za darmo mieć możliwość przetestowania tak świetnych produktów klikajcie
w baner po niżej, rejestrujcie się i czekajcie na zaproszenie do testów.


TestMeToo - dołącz do nas


A teraz o Duplo. Nie spodziewałam się, ze uda nam się je przetestować. Na paczkę czekaliśmy dość długo, ale w końcu dotarła. Potem czekała na dobry dzień mojego Przedszkolaka, by móc ją 
w nagrodę rozpakować. 
Od kiedy Domek przybrał swoją "prawidłową" pierwotną formę, jak do tej pory nigdy już nie został zbudowany w ten sam sposób.
Te klocki dają wiele możliwości. Był już blokiem, rakietą, helikopterem, szpitalem, remizą i masą innych przeróżnych rzeczy. 
Dwie figurki to jak nazwał je mój Synek: Florianek i Urszulka ( czyli moje dwie pociechy).
Super sprawą jest ślizgawka dołączona do zestawu. Florian ma wielką radość spuszczając po niej samego siebie i Ulcie :).
Klocki, mimo że są u nas już ponad tydzień, są w ciągłym użytku. Nie mam pojęcia co Floriana tak do nich ciągnie, ale bawi się nimi codziennie, kombinując coś nowego. Cała miniona niedziela spędzona na budowaniu, a taki był efekt:


Jedne klocki a tyle radości. Rewelacją jest to, że są to duże elementy, które 3i półlatek jest wstanie sam poskładać. Można się nimi także bawić całą rodziną. Te niesamowity czas, mnóstwo zabawy 
i śmiechu. 


Serdecznie polecamy, ten oraz inne zestawy. U nas Duplo króluje już od dawna, a niedługo pewnie będziemy zbierać klasyczne lego.

pozdrawiamy i zachęcamy do dołączenia do TestMeToo i zakupu Duplo.


1 komentarz:

  1. Świetne są te klocki. Ala uwielbia je od pierwszego dotknięcia!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...