wtorek, 5 sierpnia 2014

Pomysł na Niedzielę z dzieckiem - Olsztyn #1

Mimo wakacji i mnóstwa atrakcji na około ciężko znaleźć miejsce do którego warto się wybrać z maluchem. Oczywiście wszystko zależy od wieku dziecka. Ja mam zawsze problem, Młody jest za mały na kino czy teatr, nie usiedzi jeszcze za długo w jednym miejscu. Pogoda jest fantastyczna i grzech z niej nie skorzystać. 

W poszukiwaniu idealnego pomysłu na spędzenie niedzieli udałam się oczywiście przed komputer,Internet. Bez niego w tych czasach, jak bez ręki. Natrafiłam na informacje o stosunkowo nowym placu zabaw. 
Znajduje się on między osiedlem Nagóki, a Jaroty, my wjeżdżaliśmy na skrzyżowaniu od strony Carrefour.Plac zabaw został zbudowany z funduszy unijnych, zaskoczył nas swoją wielkością, atrakcjami dla dzieci i budynkiem z toaletą. W Niedzielę, w którą się na niego wybraliśmy było lekkie zachmurzenie, dzięki temu Młody mógł się wyszaleć i nie doskwierała mu temperatura 30+.
Miejsce jest fantastyczne, z ławkami dla rodziców, piaskownicami, mini ściankami wspinaczkowymi , klasycznymi torami przeszkód i huśtawkami. Jedyne czego brak to jakiś sensowny sklep w pobliżu, są tam jedynie osiedlowe kioski i to pozamykane (przynajmniej w momencie w którym my byliśmy).
Miejsce jest godne polecenia, to super atrakcja dla dzieci w różnym wieku, a co najważniejsze bezpłatna. Oto kilka zdjęć:

 polecamy i pozdrawiamy


1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...