niedziela, 24 sierpnia 2014

Pomysł na Niedziele z dzieckiem - z najbliższymi #3

Wakacje już mijają, a nam pozostają wspomnienia o pięknej pogodzie, grillowaniu czy spędzaniu czasu na świeżym powietrzu w gronie najbliższych.

Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze namierzyć kilka pięknych miejsc w Olsztynie, gdzie za darmo można spędzić miło czas wraz z dzieckiem, dziś natomiast  pomysł na spędzenie czasu tw domu, wśród bliskich.
Jak urozmaicić taki czas? Co zorganizować?

Na to spotkanie, zostaliśmy zaproszeni. Nie my je organizowaliśmy, ale było tak wspaniale i uroczo, że muszę się z Wami podzielić.Od dawna wiadomo, że gdy dziecko ma zajęcie, towarzystwo, rodzice mają chwilkę dla siebie. Najczęściej wystarczy jedno dziecko w zbliżonym wieku i już "Wyrodni" rodzice mogą w spokoju wypić kawkę :). Ale... gdy mamy miejsce i możliwość to idealnym pomysłem jest zebranie grupki dzieci, do tego trochę przekąsek, zarówno dla nich jak i dla dorosłych i można sobie porozmawiać, zerkając co jakiś czas na młodsze pokolenie.

Oto nasz Mały Gospodarz Piotruś wraz z moim Floriankiem


My mieliśmy tę przyjemność spotkać się z gronie znajomych z dodatkową atrakcją dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyła Kobietka, która uczyła, robiła bańki dla dzieci. Wiadomo, że bańki to najlepsza atrakcja dla dzieci. Robienie czy ganianie za nimi to wspaniałą zabawa, zarówno dla dwulatków jak i sześciolatków.


Niestety nie orientuje się jaki jest koszt zaproszenia kogoś takiego np. na urodziny, czy grillowe spotkanie, ale myślę, że jeżeli mamy wyprawić urodziny w jakimś lokalu, to lepiej zrobić to u siebie, a urozmaicić tego typu atrakcjami.

A tak wyglądają zmęczone dzieci, po świetnej zabawie.
Polecamy serdecznie taką formę spędzenia czasu

4 komentarze:

 1. Widać że dzieciaki zadowolone - świetna propozycja na urodziny jeśli ma sie ogród oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to czego brakowało Nam przez okres mieszkania w bloku... to ogród i swoboda. Aż człowiekowi się za pracami ogrodowymi stęsknił :)

   Usuń
 2. dzieciaki zadowolone :) dzięki że byliście:)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...