czwartek, 18 czerwca 2015

Pokój chłopaka, przedszkolaka - inspiracje

Remont naszego M2 już od najbliższego poniedziałku.
Szykują się spore zmiany bo, chcemy z naszego dwupokojowego mieszkania uczynić M3 z kontami dla dzieciaczków.
Florian ma swój pokój już od dłuższego czasu. Niestety do tej pory był to "jego" pokój tylko z nazwy. Nieład wynikający z braku pomysłu i (nie ukrywajmy)braku funduszy, zbiór mebli rożnego pochodzenia i masa zabawek to wszystko w pokoju mojego Chłopca.
Dojrzeliśmy do remontu.
Zdecydowaliśmy z Panem domu że chcemy dać coś fajnego swojemu pierworodnemu i w ten o to sposób, dostanie wymarzony pokój.

Bujamy się między kolorem zielonym a niebieskim- ale to wina Florianka bo nie wie co chce.
Łóżko już kupione i będzie z nami w piatek.
Wizja się nieco zmieniła od poprzedniego wpisu na ten temat, ale to za sprawą Pana Domu, który zgodził się na mój szalony pomysł Florian dostanie łóżko-domek :D
http://www.ladyofthehouse.pl/lozko-domek-krok-po-kroku/

Musimy dość ciekawie wykorzystać przestrzeń pod łóżkiem. Myślę nad biblioteczką, lub pułkami na zabawki.Obowiązkowo miejsce do tworznia. Jeszcze nie wiem czy będzie to stolik pod lego, czy do malowania.


Szafa, komoda na ubrania. Ukochałam sobie hemnsesa z ikei. Ten styl mi bardzo odpowiada. Co so wielkości, jeszcze rozmyślam.


Obowiązkowo cotton ball. Kolor zostanie wybrany już na końcu, gdy pokoik będzie gotowy.Całość uzupełnią dodatki. Mam nadzieję, że gotowy pokój będzie taki jak sobie go wyobrażam. Najważniejsze by spodobał się Młodemu.Nie mogę doczekać się efektu końcowego. Podzielę się z wami zdjęciami z efektu końcowego. Ciekawe czy pokój się wam spodoba.

pozdrawiam serdecznie :)

1 komentarz:

  1. Zapowiada się ciekawie. Na pewno dokonacie słusznych wyborów mebelków i barw. Grunt to przytulne gniazdko dla milusińskich :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...