piątek, 24 kwietnia 2015

Grodziskie Spotkanie Blogerów 18.04.2015 - wspomnienie minionego tygodnia

Po Spotkaniu w Grodzisku pozostały mi już tylko wspomnienia i zdjęcia, dzięki Natalii.
Na Spotkanie przybyliśmy całą 4, ale Chłopcy byli nie uchwytni w kadrze.
Tatuś odpoczywał, a Floruś szalał z Ksenią.

  Kocham to zdjęcie <3 Dziękuję Natalio za piękną pamiątkę.


Pierwszą prezentację przeprowadzili Michał i Marcin. Opowiadali o swojej firmie 
i pomysłach na wyjątkowe prezenty. Jak dla mnie świetny pomysł. W najbliższym otoczeniu mam osoby, które ucieszyły by się z tego typu prezentu. Świetna alternatywa dla klasycznych skarpetek, czy krawatu urodzinowego. Myślę, że już niedługo skorzystam z ich oferty.
Kolejną pogawędkę ucięli sobie z nami Paulina i Wojtek z Zachęć Swoje Dziecko do Mycia Zębów.
Jedna z ważniejszych dla mnie prezentacji. Niestety od dziecka borykałam się z problemami zębnymi/szczękowymi i niestety borykam się teraz z tego typu problemami u Florianka. Od jakiegoś czasu próbowałam umówić Synka do dentysty i ortodonty, niestety w Olsztynie nikt nie chce nas przyjąć mówiąc, że mój 3ipól latek jest za mały, nie ma stałych zębów itp. Dzięki Paulinie wiem, że są dentyści którzy obsługują takich małych pacjentów. Najważniejsza wiedza którą posiadłam, to to, ze nie muszę czekać aż będzie gorzej tylko mogę podjąć działania już dziś. Zostałam nakierowana gdzie szukać pomocy dla Florianka, oraz zaproszona wraz z nim na wizytę u jednego z najlepszych ortodontów w Polsce. Zamierzam skorzystać.

Ostatnią prezentację przeprowadziła Ania, która zapoznała nas z marką Slippers Family. Ta prezentacja również dała mi dużo do myślenia. Floruś skończył 3 lata, jestem więc wstanie sprawdzić stan jego stópek i wykryć ewentualne płaskostopie. Genetycznie i tu się cieszę nie po mnie, mały ma skrzywione nóżki. Dzięki Ani i jej doświadczeniu jako fizjoterapeuta wiem że mogę z tym pracować. Ania nakierowała mnie gdzie się udać i na co zwracać uwagę.


A na końcu był warsztat z udzielania pierwszej pomocy, przeprowadzony przez Irka, męża Agaty.
Takiej nauki nigdy za wiele. Nawet dzieciaczki trenowały :)

Sponsorami byli: 

a w spotkaniu wzięły udział

Olu bardzo dziękuję ci za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu. Wspaniale było Was Wszystkie poznać Dziewczyny. Bardzo udanie spędzona Sobota!.

pozdrawiam


4 komentarze:

  1. Nigdy nie byłam na takim spotkaniu. Świetna sprawa. Może i mi uda się w tym roku na jakieś wybrać. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdecydowanie polecam. Poza wspaniała atmosferą, można też dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Poszerzenie swojej wiedzy i horyzontów jest bezcenne i nigdy nie wiesz kiedy może się przydać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie ma za co ;) Polecam się na przyszłość :D

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...