niedziela, 6 grudnia 2015

Pomysł na prezent dla 4-latka

Mamy już grudzień, jutro Mikołajki, dużymi krokami zbliżają się także święta Bożego Narodzenia. U nas atmosferę Świąt czuć już od dłuższego czasu. W Niemczech tuż po Halloween wystroje sklepów zmieniają się na świąteczne.Nadszedł czas na zakup prezentów. Można powiedzieć, że to już ostatnia prosta, by tego dokonać.
Zapewne większość z Was ma taki sam dylemat jak ja " co kupić?"

Dziś małe podpowiedzi, co kupić w prezencie 4 letniemu chłopcu?

Z jednej strony odpowiedź jest dla mnie prosta - TO CO AKTUALNIE POKAZYWANE JEST W REKLAMACH TV.  Mój syn oglądając telewizję, chce wszystko to co widzi ... ale na co my stawiamy?


 1. Ubrania, młody w liście do Mikołaja, mówi, że chce jakieś "ciuchy" zapewne te z bajkowymi postaciami, piżamkę w batmana itp.

2. Komplet pościeli, też " bajkowy", filmowy


3. Klocki u nas  nadal króluje DUPLO, głównie dlatego, ze zarówno Florian jak i Ula mogą się nimi bawić. Mamy zwykłe lego, ale przy próbie zabawy Mała zaczyna zjadać światełka i inne elementy, poza tym puki co te klocki Florian każe składać Tatusiowi. Z Dupla buduje sam.
Jako nowość z dupla pojawiły się klocki Spider Man, Od jakiegoś czasu można też znaleźć zestawy Batmana. Z tego 4 latek ucieszy się najbardziej.


4. Gra, u nas Młody ma pozwolenie na grę w Xboxa, wiem że na pewno radość sprawiła by jakaś nowa gra przygodowa.


5. Pistolet Nerf, łuk, strzały, miecze i innego tego typu zabawki. Niestety chłopcy w tym wieku interesują się już takimi rzeczami.

6. Star Wars i wszystko co związane z tym filmem. Nie wiem skąd i dlaczego, ale mój syn jak tylko widzi loga gwiezdnych wojen jest już zachwycony.
Marzą mu się figurki postaci, czy statki kosmiczne.

7. Gry dla całej rodziny, puzzle. Uważam o za świetny pomysł jeżeli ma się czas na zabawę z dzieckiem. Kupienie gry i zostawienie jej samej z chłopcem mija się z celem i nie będzie udanym prezentem.

8. Książki, o tematyce, która interesuje dziecko. Mam nadzieję, że komuś moje podpowiedzi pomogą. Jestem zdania, że co się nie sprezentuje dziecku to i tak nie będzie do końca zadowolone, jeżeli w tym momencie zobaczy reklamę telewizyjną z inna zabawką.  No cóż tak to jest z dziećmi ich "apetyt" na prezenty rządzi się swoimi prawami.

Pozdrawiam serdecznie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...