niedziela, 17 maja 2015

Ortodonta w wieku przedszkolnym - PaniOrtodontka / Warszawa - Gabinet Przyjazny Małemu Pacjnetowi

Gdy ma się problem i człowiek zdaje sobie z tego sprawę, należy szukać pomocy.

"...Szukajcie a znajdziecie..."

Poszukiwania ortodonty/dentysty dla Floriana mogę uznać za zakończone.
Dzięki Paulinie z Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów, trafiłam do świetnego gabinetu ortodontyczno-dentystycznego. Niestety znajduje się on w Warszawie, ale czego nie robi się dla dziecka?


(Jak zapewne pamiętacie nie udało mi się znaleźć żadnego specjalisty u którego uzyskałabym fachową poradę w Olsztynie. W naszym mieście zalecano nam czekać około 
4 lata, mimo że wada będzie się pogarszać.)

Do gabinetu trafiliśmy z lekkim opóźnieniem, gdyż nasz GPS nie przewidział remontu mostu Łazienkowskiego. Jak tylko dojechaliśmy do odpowiedniej ulicy, z namierzeniem odpowiedniego lokalu nie było problemu. Wszystko było ładnie oznakowane.

Gdy znaleźliśmy się w środku byłam zauroczona wyglądem gabinetu. Ślicznie, gustownie urządzone, (ozdobione) dominacja bieli.


Po wizycie adaptacyjnej w gabinecie PaniOrtodontka jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na kogoś, kto uważa podobnie jak ja, że należy rozpocząć leczenie, i nie ma powodu by to odwlekać.
Dowiedziałam się także, że leczenie będzie długie, z pewnymi przerwami, ale warto się tego podjąć, by uniknąć w przyszłości zabiegów operacyjnych. 

Jesteśmy na etapie podjęcia ostatecznej decyzji. Trochę przeraża nas comiesięczna 
( czasem kilka razy w miesiącu) podróż do Warszawy. Nie ma co udawać, chodzi głównie o koszta podróży, wizyt, leczenia... , z drugiej strony jak mus to mus. 

Pani Aneta Howorus-Bartoszcze nawiązała z Florianem rewelacyjną relacje.  Pozwoliła mu polatać na swoim fotelu, pokazała jak "wąż" wysysa wodę z kubeczka i ślinę z buzi. Przedmuchała ząbki, nauczyła także robić plomby.

Na wizycie adaptacyjnej z tego co widziałam. poza Floriankiem był tylko jeden chłopiec. Szkoda bo gabinet i opieka dentystyczna godne polecenia. Z jednej strony cieszę się tak małą frekwencją, gdyż mieliśmy naprawdę niesamowitą konsultacje ortodontyczną. Dziwię się jednak, że tak niewielu rodziców zdecydowało się na wzięcie udziału w takim spotkaniu. 

Można pokusić się o stwierdzanie, że Organizatorce Paulinie, czy lekarzom Pani Anecie 
i Monice, bardziej zależy na zdrowiu i profilaktyce u dzieci, niż rodzicom.


Zachęcam do śledzenia profilu 


gdzie na bieżąco uzupełniana jest lista gabinetów przyjaznych naszym Maluchom.

Jeżeli poszukujecie bardzo dobrego Ortodonty, z niesamowity podejściem do dziecka koniecznie zapoznajcie się ze stroną i ofertą Pani Ortodontki

pozdrawiam serdecznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...