poniedziałek, 2 czerwca 2014

Dafi - dzbanek do filtrowania wody

Dafi był jednym ze sponsorów Pierwszego Spotkania Blogerów w Giżycku. Uszczęśliwił on Nas  swoimi dzbankami. W kartonie poza dzbankiem znajdował się także pierwszy filtr, więc każdy mógł od razu rozpocząć jego użytkowanie.
To mój kolejny dzbanek tej firmy.  Nam przypadł zielony dzbanek, bardzo się cieszę bo starszy posiadamy w kolorze niebieskim. Z pierwszego byłam bardzo zadowolona do czasu, aż ruchoma część dzióbka się zbytnio wyrobiła i podczas nalewania do dziecięcej butelki całą woda rozlewała się na blat. 
Nowego dzbanuszka jeszcze nie rozpakowałam, czekam na męża by zaczął go testować razem z nami. To już niedługo. W przyszłym tygodniu do nas przyjedzie. 
Poniżej znajduje się opis zaczerpnięty ze strony producenta. Najważniejszą zaletą tego dzbanka jest jego ogólna dostępność. Z łatwością też można zakupić wkłady do niego. Kusząca jest także niska cena.
O innych zaletach napiszę podczas ogólnej oceny, myślę że za jakieś dwa trzy tygodnie. Zachęcam do odwiedzenia strony producenta, tam można zapoznać się ze znacznie szerszą ofertą i wszystkimi szczegółami. 
Ja bardzo polecam Dafi, głównie na te zbliżające się, upalne dni.
   
By każda filiżanka kawy i herbaty napełniła się smakiem czystej wody, a użytkowanie dzbanka Atri stało się komfortowe i łatwe, został on wyposażony w kilka pomocnych i wygodnych w użyciu elementów.


Wskaźnik zużycia filtra
Wkład filtrujący działa sprawnie przez około 30 dni, potem należy go wymienić. Zaznaczając na wskaźniku manualnym dzień i miesiąc zmiany filtra, po upływie miesiąca nie zapomni się o kolejnej wymianie wkładu.
Fukncjonalny wlew
Wypełnienie dzbanka wodą kranową dzięki funkcjonalnie skonstruowanemu wlewowi staje się wygodne i proste. Wlew z uchylną klapą otwiera się w momencie przesunięcia do siebie suwaka, pod którym znajduje się wskaźnik. W ten sposób dzbanek można łatwo napełnić wodą bez zdejmowania pokrywy, a klapa chroni wnętrze dzbanka przed zanieczyszczeniami i kurzem. 

Wkłady filtrujące Classic

Niewielki dzbanek Atri został stworzony z myślą o singlach, osobach starszych i młodych ludziach, którzy przygotowują w kuchni głównie napoje, a mniej gotują. Do tego modelu dzbanka używa się wkładów Classic - filtrujących około 100-150l wody - czyli ilość adekwatną do potrzeb jego użytkowników. To nasze zdjęcia, niestety niewyrazne, bo robione telefonem. Czekamy na przyjazd aparatu i obiecujemy poprawę. :)


zachęcam do poczytania 1 komentarz:

  1. Ten dzbanek ciekawi mnie od bardzo dawna - może kiedyś się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...